TransferKıbrıs

VIP Transfer

Kaliteli ve konforlu Hizmet için Varız

Vip Transfer

Uzun yıllardır prestijini hep koruyabilen firmamız, sıcak iklim ve muhteşem sahilleri ile tüm dünya insanını kendine hayran bırakan Kıbrıs tatil transfer hizmetlerinde de en iyi hizmeti vermektedir. Kıbrıs adası Doğu Akdeniz’deki en büyük üçüncü ada konumundadır. Ada’nın genel coğrafyası ve tertemiz sahilleri yılın her mevsiminde tatil yapma olanağı sağlamaktadır. Adaya ayak bastığınızdan itibaren Kıbrıs Vip hizmet imkanına bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Vip Transfer

Tüm mevsimlerin doya doya yaşandığı, denizin ve sahillerin eşsiz güzelliği yanında otel ve gazinolarının eğlencenize sunacağı imkanlar tarif edilemez. Cennetin bir parçası konumundaki Kıbrıs Transfer hizmetleri sayesinde sizi kolaylıkla dilediğiniz yere zahmetsizce götürecektir. Ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan lüks, rahat, hijyen ve güvenli bir şekilde tatilinizin keyfini çıkartacaksınız.

Lüks Araçla KKTC Gezisi

KKTC’de bulunduğunuz süre içinde her türlü Transfer Kıbrıs Vip hizmetiyle çok daha kapsamlı ve muhteşem keyifli olacaktır. Kıbrıs keyif alacağınız birçok aktiviteyi sizi sağlayacak bir tatil beldesidir. Ada’ya ayak bastığınız andan itibaren sizi özel olarak bekleyen Kıbrıs Vip Transfer hizmeti lüks araçla KKTC gezisi için hazır olacaktır.

Kıbrıs Transfer Fiyatları

Tatilinizde geçireceğiniz zaman içinde gelmiş geçmiş birçok medeniyetinin izlerini taşıyan eserleri görmek mümkündür. Muhteşem Kıbrıs mutfağını tatmak ve Ada’nın her yanını dolaşarak alışveriş yaparak size apayrı bir keyif katacaktır. Tüm şehirleri ve eşsiz güzelliklerinin keyfini kıbrıs’ta en ucuz transfer hizmetleri sayesinde doyasıya yaşayabilirsiniz.

Rezervasyon Formu