TransferKıbrıs

Özel Turlar

Kaliteli ve konforlu Hizmet için Varız

Özel Turlar

Çıkacağınız tatilde kendinizi çok özel ve mutlu hissedeceğiniz Kıbrıs turları için her türlü imkanlara Kıbrıs tatil transfer güvencesinde çok daha iyi şekilde sahip olabileceksiniz. Şehirler, sahiller, müzeler ve tarihi mekanları gezmek size eşsiz bir keyif sağlayacaktır. Kıbrıs’ta bulunduğunuz süre içinde her dakikanızın keyif içinde geçeceği Kuzey Kıbrıs Turu ulaşımda konforlu araçlarımızla mükemmel bir ayrıcalık sunuyor. Özel turlar sayesinde özel anlarınızı sevdiklerinle birlikte daha anlamlı kılacaksınız.

Kıbrıs Kültür Turları

Birçok medeniyetlerin uğrak yeri olan şehirlerin geçmişin izleriyle günümüz modern bütünlüğünü bir arada yaşayacaksınız. Bu duyguyu en iyi şekilde yaşayacağınız ülke olan Kıbrıs Transfer hizmetlerinin güvenilir ve hijyen olanakları size rahatlık sağlayacaktır. Sokakların buram buram tarih koktuğu, Kıbrıs kültürünün her an her ortamda karşınıza çıktığı turlar size unutulmaz dakikalar yaşatacaktır.

Kıbrıs Şehir Gezisi

Ada’nın tüm şehirleri, çarşıları, alışveriş mekanları, restoran ve kafeleri size sokakların nefes alan enerjisini ve huzurunu katacaktır. Bu şehir gezilerini Kıbrıs Şehir Turu ulaşım imkanlarıyla daha konforlu geçirebilirsiniz. Son model araçlar ve lüks bir seyahat imkanı ile Kıbrıs’ı sağlıklı güvenilir koşullarda keşfedebilirsiniz.

Ercan Havalimanı Otel Transfer

Sıcak ve güleryüzlü insanları, yemekleri, tarih kokan sokakları ve eğlence mekanları ile Türkiye başta olmak üzere dünyanın tüm ülkelerinden misafir ağırlamaktadır. Ada’nın dört bir yanında bulunan oteller tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlayacak donanımdadır. Konaklayacağınız otele gerçekleştireceğiniz transfer için Kıbrıs Vip transfer en yüksek konfor ile size eşlik edecektir.

Rezervasyon Formu